Loading ...
Укр
       

   

Навігація

Технозона
Технічні рішення
Статті та публікації
Можливості продукту
Специфікації
www.OKTA.com.ua > Технозона > Статті та публікації

Статті та публікації

17/09/2012 / vido.com.ua (VIDO новини)
Огляд стоєчних серверів HP ProLiant Gen8 і DL360p DL380p Gen8

В цьому огляді ми детально розповімо про дві моделі серверів HP восьмого покоління - 1U ProLiant DL360p і 2U ProLiant DL380p.

ProLiant DL360p
ProLiant DL380p

Огляд, позиціонування

На розробку нових серверів HP ProLiant Gen8 знадобилося два роки. В результаті моделі отримали 150 удосконалень дизайну, оснащені новими процесорами Intel Xeon E5-2600 і мають кращу керованість за рахунок використання нового програмного забезпечення iLO.12/07/2012 / vido.com.ua (VIDO новини)
Огляд стоєчних серверів IBM - System x3550 M4 і x3650 M4

Сервера IBM нового покоління побудовані на процесорах Intel Xeon E5 і розраховані на виконання різних завдань.

Огляд, позиціонування

В цьому огляді ми розповімо про дві моделі двосокетных серверів IBM: 1U System x3550 M4 і 2U System x3650 M4. Головним достоїнством молодшої моделі є її компактність, а старша є флагманським рішенням компанії. Обидва сервера відрізняються максимальною продуктивністю і можуть застосовуватися для розв'язання широкого спектра завдань в малому і середньому бізнесі.

Сервер x3550 M4 прийшов на зміну моделі попереднього покоління x3550 M3, а модель x3650 M4 покликана замінити x3650 M3. Обидві новинки використовують процесори Intel Sandy Bridge-EP, відрізняються підвищеною стійкістю до відмов і розраховані на вирішення критичних IT-завдань.18/11/2011 / Компанія «Ф-Центр»
HDD+SSD. Гібрид своїми руками: Intel проти HighPoint

Звичайно, найпростіший і надійний спосіб вирішити питання швидкості дискової підсистеми — купівля твердотільного накопичувача, достатнього для розміщення ОС і всіх використовуваних додатків обсягу. Але цей спосіб підходить далеко не кожному з банальної причини: по-перше, вартість такого рішення виявляється надмірно високою для більшості користувачів, по-друге, перехід на зв'язку з SSD (ОС і додатки) з HDD (файли) вимагатиме або перевстановлення ОС, або, принаймні, не надто тривіальних операцій з перенесення її з HDD на SSD.

Відповідно, напрошується рішення, що дозволяє зменшити необхідний обсяг швидкої твердотільної пам'яті в системі, при цьому підвищивши ККД її використання. Рецепт простий: дані зберігаються на звичному, дешевому і місткому жорсткому диску, тоді як відносно невеликий за ємності (а тому і не занадто дорогий) твердотільний накопичувач використовується в якості кеш-пам'яті для часто використовуваних файлів і додатків.

Власне, саме цю давно вже не блещущую свіжістю і оригінальністю ідею гібридного накопичувача і реалізує технологія Smart Response чіпсету Intel Z68 і контролер HighPoint RocketHybrid 1220, кожен з яких пропонує встановити в пару звичайному HDD додатковий невеликий кешуючий SSD. Що поробиш: раз адекватних моделей гібридів, тобто жорстких дисків з вбудованою на борт флеш-пам'яттю, що надають розумно-достатній, а не просто «для галочки», обсяг цієї пам'яті, досі не з'явилося, ініціативу довелося брати в руки стороннім компаніям, хоча для досягнення шуканого результату і доводиться городити город з двох накопичувачів замість одного.05/11/2010 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Тест недорогих контролерів SAS: Highpoint проти Adaptec
Короткий зміст статті: Сьогодні послідовні інтерфейси SAS і SATA змінили паралельні PATA і SCSI, а на ринку з'явилися контролери SAS, здатні працювати як зі швидкісним професійними жорсткими дисками на 10 000/15 000 об/хв, так і з ємними моделями SATA для масового ринку. Ми вирішили порівняти дві моделі, які можуть дозволити собі як ентузіасти, так і малий бізнес: Highpoint Rocket RAID 2540X4 и Adaptec RAID 5405.


15/04/2010 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Promise NS4600: продуктивне мережеве сховище на основі Intel Tolapai

Не так давно ми розглядали мережеве сховище Promise NS4300N. Тоді нас порадувало якість збірки, підтримка різних протоколів, а також простий і добре організований інтерфейс. Продуктивність же нас не вразила.

Хоча NS4300N показав себе досить добре в тестах офісних програм, швидкість роботи з мультимедіа опинилася на середньому рівні. На щастя, Promise не сиділа, склавши руки, і представила спадкоємця NS4300N - мережеве сховище NS4600.

Promise NS4300N07/12/2009 / HARDWAREPORTAL.RU
Порівняння двох серверів HP ProLiant DL380 серії G5 і G6

HP ProLiant DL380 - це універсальні сервери для малих компаній і підприємств. Зібрані в стоєчних 2U корпусах, - вони дозволяють встановлювати до 4 плат розширення з інтерфейсами PCI Express / PCI-X для вирішення різних завдань. Використовуючи до 8 сучасних SAS вінчестера формату 2.5 дюйма, ви можете налаштувати різні конфігурації RAID масивів під ваші потреби. Топові моделі оснащуються 2 процесорами Intel Xeon з індексом продуктивності 50 або вище (Xeon X5450 або X5550). Компанія Hewlett Packard позиціонує серію DL380 для використання з будь-якими додатками - від традиційних поштових серверів великих організацій, web-хостингу і серверів баз даних, для використання у кластерних системах з підвищеними вимогами до доступності і продуктивності. Наприклад, для розрахунків фізичних процесів, моделювання та розробки контенту. Програючи 1U-моделей в щільності обчислень на 1 юніт, DL380 надолужує згаяне за кількістю плат розширення і жорстких дисків.10/09/2009 / Компанія «Ф-Центр»
Мережний накопичувач Promise SmartStor NS4600

Компанія Promise більше відома як виробник дискових контролерів і професійних систем зберігання даних. Однак півтора року тому вона представила мережний накопичувач класу SOHO – SmartStor NS4300N. Ця четырехдисковая модель була досить приваблива зовні і на той час мала непогані можливості і продуктивність. Слідом був анонсований дводисковий варіант — NS2300N, який практично не відрізнявся від свого великого брата по швидкості і функціоналу.

В кінці травня цього року лінійка поповнилася ще однією моделлю — SmartStor NS4600, про яку й буде розказано в сьогоднішній статті. Це мережевий накопичувач з підтримкою чотирьох вінчестерів з гарячою заміною, гігабітним інтерфейсом, високопродуктивної платформою і великою кількістю додаткових функцій. Орієнтоване на ринок SOHO і домашніх користувачів, пристрій має вбудований медіасервер стандарту DLNA, підтримку операційних систем Windows, Mac OS X, Linux/UNIX і володіє високою енергоефективністю.28/04/2009 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Тест 16-портових RAID - контролерів SAS: моделі Adaptec, Areca і Promise

... Серверні сховища давно стали базуватися на адаптерах і приводах з підтримкою протоколу Small Computer System Interface (SCSI), однак сьогодні сучасним рішенням для безпосередньо підключаються сховищ (Direct Attached Storage, DAS) є інтерфейс SAS: Serial Attached SCSI. ...

    03/04/2009 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Promise SmartStor NS4300N: мережеве сховище NAS на 4 HDD для дому або малого офісу

...  Беручи до уваги сказане, зовсім не дивно, що NAS-пристрої перестають бути прерогативою професійних користувачів в компаніях і набувають все більшої популярності в домашньому оточенні. Сьогодні ми представимо вашій увазі Promise SmartStor NS4300N. На перший погляд пристрій справляє дуже гарне враження. Подивимося, чи виправдається воно.  ...23/10/2008 /
Мережний накопичувач Promise SmartStor NS2300N

Накопичувач SmartStor NS2300N відноситься до класу SOHO (Small Office/Home Office). Пристрій являє собою NAS з вбудованим гігабітним мережним контролером.

Дизайн Promise SmartStor NS2300N


16/10/2008 / Компанія «Ф-Центр»
Тестування SAS RAID-контролера Promise SuperTrak EX8650
...  І ось в один прекрасний момент часу все дійшло до критичної точки, коли SAS почав стрімко завойовувати ринок. Більше того, стало вигідно створювати єдині системи з одним спільним інтерфейсом: виявилося дуже зручним будувати на одних і тих же RAID-контролери з інтерфейсом SAS як високопродуктивні системи, так і відмовостійкі системи зберігання даних з використанням жорстких дисків з SATA-інтерфейсом, що володіють високим обсягом і малою вартістю.


16/05/2007 / Компанія «Ф-Центр»
Огляд пишучого DVD накопичувача Plextor PX-800A
Оптичні приводи компанії Plextor прийнято вважати якимось "ексклюзивом" серед подібних пристроїв. Причинами подібної думки, що склався у користувачів, є якість і ціна цих накопичувачів. Як правило, і те й інше знаходиться на високому рівні. А ось адекватно одне іншій? Відповідь на це питання нам допоможе дати чергове тестування приводу компанії Plextor, що носить "ювілейний" номер 800. Крім цього, суто номінального відмінності, ми можемо відразу сказати, що пристрій підтримує традиційний інтерфейс ATA і може здійснювати запис носіїв DVD на швидкості до 18х. Якщо у Вас інтерес до накопичувача ще не пропав, то можете читати статтю.
11/05/2006 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Matrox TripleHead2Go: ігри й робота на трьох дисплеях

Хоча компанія Matrox досить давно відома на ринку відеокарт, в даному випадку перед нами не повноцінна відеокарта. Як ми вказували раніше, TripleHead2Go, як і попередня модель DualHead2Go, приймає аналоговий сигнал від відеокарти комп'ютера і розділяє зображення на три частини. Для відеокарти TripleHead2Go "прикидається" монітором з максимальною роздільною здатністю 3840x1024. Відеокарта висилає на TripleHead2Go сигнал з саме таким дозволом. Після чого TripleHead2Go розбиває зображення на три частини з роздільною здатністю 1280x1024 і видає сигнал на три монітора.

Matrox TripleHead2Go18/01/2006 / Доступно і профессиально про технології - FERRA.RU
RAID-контролери для будинку: вибираємо кращий

Необхідність RAID-масиву в домашньому ПК - питання спірне. З одного боку, це спричинить безперечне подорожчання системи, з іншого - отримуємо підвищення швидкості та надійності. З надійністю все зрозуміло: створюємо дзеркало з двох жорстких дисків – RAID1, і шанси втратити дані зменшуються у десятки разів. А який виграш дає побудова страйпа (RAID 0)? В яких режимах він проявляється на повну силу, і який RAID-контролер в такому випадку необхідний?

2sata

Для з'ясування цього питання були відібрані RAID-контролери провідних виробників, що володіють стандартним PCI-роз'ємом, що підтримують побудова RAID-масивів рівня 0 і 1. Саме ці конфігурації RAID отримали найбільше поширення в домашніх ПК і можуть бути реалізовані на двох жорстких дисках. Ще одна важлива вимога, що накладається на кандидатів - доступна ціна. До нас на розгляд потрапили три моделі: Adaptec AAR-1210 SA, Promise FastTrak TX2300 и Tekram TR822.10/01/2006 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
SATA II и RAID 6: тестування контролери Adaptec, Areca і Promise

Наше недавнє порівняльне тестування восьмиканальних RAID-контролерів SATA II показало, що майже всі виробники постаралися і випустили гідні моделі. Але не всі з контролерів пропонують режим RAID, який здатний забезпечити більшу схоронність даних, ніж RAID 5, який гарантує збереження даних при виході з ладу одного жорсткого диска. Тим не менш, якщо така сумна ситуація станеться, то ви на деякий час залишитеся без захисту, так як дані будуть уразливі до тих пір, поки не відбудеться повне перестроювання масиву. А ще один диск може вийти з ладу в будь-який час. RAID 6 грунтується на тому ж принципі, що і RAID 5, але додає ще один рівень захисту, повторно вираховуючи інформацію надмірності, але вже за іншим алгоритмом. При цьому потрібні складні обчислення з області матричної алгебри, так що "заліза" є, чим зайнятися.

RAID 610/11/2005 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Matrox DualHead2Go вчить бізнес економити на моніторах

Аналітики вказують, що при деяких видах роботи другий дисплей збільшує продуктивність працівника приблизно на чверть, а при дотриманні ряду умов і на 50 відсотків, за рахунок скорочення часу, який зазвичай витрачається для перемикання між кількома додатками, які займають весь екран. Ми на практиці переконалися, що два дисплея дуже зручні при інтенсивній роботі з декількома програмами одночасно - при створенні великих електронних таблиць, при обробці фотографій для оглядів, для роботи з відео і т.д. У домашньому сегменті досі вважається, що два дисплея практично марні, тому в mainstream Matrox не грала і грати не зможе.

Matrox повертається манівцями08/12/2004 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Вибираємо Mobile Rack USB/Firewire/SATA: тестування 15 моделей

MaPower Warps MAP-KC31U2G: яскравий дизайн

MaPower Warps MAP-KC31U2G є оснащенням тільки з Hi-Speed USB 2.0 для 3,5" жорстких дисків. Незважаючи на те, що оснащення виконана з алюмінію важить 530 г. Швидкість передачі при підключенні по USB інтерфейсу склала 24 Мбайт/з - не найгірший результат. Крім короткого керівництва користувача, в комплект постачання входить кабель USB A-B.

MaPower Warps MAP-KC31U2G: яскравий дизайн
Елегантний алюмінієвий корпус.


Go to previous page Page Go to next page
Список розділів:
 All
Список вендорів:

Список продуктів:

Список сімейств продуктів:


Посилання на джерела:
© 2019 OKTA 0.68 sec    RSS канали   |   Повідомлення вебмайстру   |   Про сайт