Loading ...
Укр
       

   

Навігація

Технозона
Технічні рішення
Статті та публікації
Можливості продукту
Специфікації
www.OKTA.com.ua > Технозона > Можливості продукту

Можливості продукту

15/03/2012 /
Накопичувачі Pegasus з підтримкою прямого підключення і технології Thunderbolt™

Pegasus R4 и R6 — це перші високопродуктивні апаратні RAID-системи з чотирма або шістьма відсіками, що дозволяють повною мірою використовувати потенціал технології Thunderbolt™. Thunderbolt — це нова високошвидкісна двухпротокольная технологія вводу-виводу, що відрізняється високою продуктивністю, простотою і гнучкістю застосування. Вона підтримує використання двох каналів і забезпечує швидкість 10 Гбіт/з (1,25 Гб/з) для кожного порту.

Блискавична продуктивність

Завдяки швидкості передачі даних більш ніж 800 Мб/з технологія Thunderbolt забезпечує безпрецедентну продуктивність накопичувачів Pegasus, яку оцінять як любителі, так і професіонали в області аудіо - та відеомонтажу і фотографії. Користувачі З Final Cut можуть одночасно відкривати, редагувати і відтворювати кілька потоків нестисненого HD-відео з розрядністю 10 або 12 бита, не турбуючись про безпеку файлів мультимедіа, сеансів роботи зі звуком та інших робочих процесів. Накопичувач корпоративного класу RAID 6 компанії PROMISE, відзначений низкою нагород, оснащений ефективними схемами обробки помилок, що забезпечує неперевершений захист даних. Рішення Pegasus дозволяють дизайнерам, які використовують програми Photoshop і Maya 3D, швидко і відносно легко обробляти і архівувати графічні матеріали високого дозволу.

Гнучкі можливості підключення

завдяки тому що технологія Thunderbolt підтримує декілька протоколів, рішення Pegasus володіють неймовірною гнучкістю застосування. Для зручності роботи можна підключити декілька накопичувачів Pegasus по ланцюгу до єдиного порту Thunderbolt або приєднати накопичувач Pegasus безпосередньо до монітора.

Швидкість, безпека і надійність
Цифрові носії отримують все більш широке розповсюдження. Сьогодні вони є частиною нашого повсякденного життя. Завдяки наявності двох каналів двонаправленої передачі даних зі швидкістю 10 Гбіт/з і функцій захисту корпоративного класу Pegasus RAID 6 є високопродуктивними, безпечними і надійними зовнішніми накопичувачами, що забезпечують чудову захист фотографій, музики, відео та інших цінних даних користувачів. Вони володіють великою ємністю і гарантують високу продуктивність при роботі в популярних додатках, таких як Final Cut Pro, Garageband, iTunes, iPhoto і Photoshop Накопичувачі Pegasus можна використовувати з утилітою Apple Time Machine (в системах Mac OS X) для зберігання резервних копій важливої інформації, документів або образів цілого комп'ютера або робочої станції.

Простота використання

Накопичувачі Pegasus поставляються попередньо налаштованими. Все, що потрібно для початку їх обробки, збереження цінних документів, фотографій, аудіо - і відеофайлів, — це витягти накопичувач з упаковки, підключити його до мережі живлення і під'єднати до порту комп'ютера, використовуючи кабель Thunderbolt (в даний час кабель можна придбати тільки в компанії Apple). Робота з накопичувачем Pegasus здійснюється за допомогою нової і зручної утиліти, розробленої спеціально для системи Mac OS X.

Ще одна перевага: екологічність

 

Рішення Pegasus відповідають вимогам стандарту RoHS. Вони безпечні для навколишнього середовища, так як не містять шкідливий для людей і екосистем свинець. З шістьма дисками і в стані повного навантаження система Pegasus споживає всього 78 Вт, що відповідає 26 % від кількості енергії, споживаної середнім джерелом живлення потужністю 300 Вт в звичайному комп'ютері. Завдяки новому дизайну корпусу, джерела живлення, який відповідає стандарту енергоефективності 80Plus, і функції управління швидкістю обертання вентилятора накопичувач Pegasus працює практично безшумно, що робить його ідеальним рішенням для дому або невеликого офісу.

* Thunderbolt і емблема Thunderbolt є товарними знаками корпорації Intel в США та інших країнах.21/05/2011 /
VessJBOD 1000 - SAS сховище з архітектурою JBOD
 
Разюче легка й компактна архітектура
Інноваційний дизайн корпусу VessJBOD робить його легкоподъемным і його можна встановити в стійку, особливо важливо для SMB, яким завжди не вистачає місця. Коли центри даних ІТ зіткнулися з наростаючою проблемою зростання кількості цифрової інформації, необхідних характеристиках сховища збільшили простір охолодження і площа. Раціональна розстановка обладнання не тільки зменшує площу електротехнічних або комп'ютерних приміщень, а також скорочує витрати ІТ бюджету.
 
Коли JBOD не тільки JBOD
Коли VessRAID може включити з режиму очікування підключений вторинний корпус VessRAID через Wake-on-SAS (пробудження через SAS), значить, інженери можуть створити кращу інфраструктуру сховища для оптимальної енергоефективності та управління доступністю даних. VessRAID залишається відключеним як додатковий масив VessRAID і відновлює свою працездатність для резервування даних на основі розкладу, забезпечуючи вам якісно нове резервування і відновлення сховища.
 
Енергоефективність означає скорочення витрат
VessJBOD використовує сертифікований блок живлення 80PLUS. 80 PLUS означає більш ніж на 80% енергоефективну програму розробки блоків живлення. Блоки живлення 80 PLUS мають не тільки більш низьку вартість харчування і знижене споживання струму в бік поліпшення якості харчування, а також переваги, не пов'язані з енергоефективністю: зниження тепловиділення, витрат на обслуговування, загальні витрати на володіння найкращої надійної системної середовищем.
 
Ваш повноцінний партнер у зберіганні даних
Вирішення по зберіганню даних від Promise включають в себе різні комбінації адаптерів шини хоста і підключень систем Vess та корпусів. Система зберігання VessRAID може бути безпосередньо підключена адаптером FastTrak TX8668 як канал хоста, і підключити вторинний розширений корпус VessJBOD до 80 дисків. Корпус VessJBOD підтримує базуються на IOP адаптери RAID, такі як SuperTalk EX8654, SuperTalk TX8658 як пул масивного дискового сховища.

Системи зберігання VessRAID можуть бути безпосередньо підключені до VessRAID 1000f, 1000s і 1000i серій по інтерфейсу SAS и розширити ємність RAID системи до 112 шпинделів жорстких дисків.21/05/2011 /
VessRaid 1000s - SAS сховище RAID 6 з великими можливостями

Системи зберігання даних VessRAID 1000S - це дискові масиви з підтримкою до 80 дисків SAS/SATA. Базова система дозволяє встановлювати до 12 дисків в шасі з висотою 2U (до 16 дисків в шасі з висотою 3U), подальше розширення ємності здійснюється за допомогою модулів розширення VessJBOD. Підтримка рівнів RAID 0, 1, 1E, 5, 6, 10, 50, 60 гарнирует збереження даних і дозволяє будувати високошвидкісні тома.

Класична схема підключення DAS допомогою інтерфейсу SAS 4X забезпечує з'єднання на швидкостях до 12 Gb/s. При використанні комутаторів (SAS fanout expander) з'являється можливість включати ці системи в мережі з ідеологією SAN.

Управління системами цього сімейства здійснюється за допомогою вбудованої утиліти WebPAM PROe. Використовуючи підключення Ethernet і WEB-браузер, користувач отримує повний доступ до управління системою. Також передбачено управління за допомогою зовнішньої LCD панелі (замовляється окремо). В цьому випадку відпадає необхідність в підключенні робочої станції для керування і моніторингу. Такі технології як Media Patrol, Predictive Data Migration (PDM) і Perfect RAID дозволяють постійно моніторити стан системи і своєчасно повідомляти адміністратора про виникають несправності.

Оперативна пам'ять з корекцією помилок і можливість установки батареї резервного живлення ОЗП підвищують надійність системи.

Всі системи сімейства VessRAID 1000s підтримують адаптивний режим керування живленням, коли до дискового масиву немає звернень: контролер, блоки живлення і жорсткі диски переходять у режим енергозбереження. В блоках живлення використовується фірмова технологія 80 PLUS, яка дозволяє збільшувати коефіцієнт корисної дії більше ніж на 80%, при цьому знижується тепловиділення і зменшується споживана від мережі живлення потужність.

Дискові масиви сімейства VessRAID 1000s підтримують віддалене включення/вимкнення з мережі. Це дозволяє економити електроенергію, коли дисковий масив не використовується.18/05/2011 /
VessRaid 1000I - iSCSI + NAS сховище RAID 6 з великими можливостями
 
 
Серія VessRAID 1000i пропонує об'єднані функції iSCSI і NAS, які дозволяють користувачам робити файлові та блочні транзакції даних по мережі. iSCSI дозволяють SCSI протоколу працювати поверх TCP/IP протоколу і він стає популярним в різних додатках базуються на IP. Тим самим ви можете змінювати інфраструктуру існуючої мережі для досягнення можливості підключення мережевого сховища даних. Пристрої NAS легко впроваджувати, і вони ідеальні для спільного доступу до файлів по мережі. Файли в NAS прозорі для користувачів і додатків, і зручність доступу до них спрощує процеси стрибки або завантаження даних у сховище. З підтримкою iSCSI і NAS, VessRAID надає користувачам більш широкі можливості до застосування сховищ.
 

 

GreenRAID економія енергії

На сьогоднішній день, бути «зеленими» важливо для бізнесу. Особливість VessRAID - просунута конструкція апаратного забезпечення, використовуючи сертифіковані блоки живлення 80PLUS, значно поліпшують енергоефективність і знижують виділення тепла. До того ж, функція розкладу харчування дозволяє користувачеві вимикати систему і проводити резервування або відновлення з диска на диск, грунтуючись на заданому їм самим графіку. Як тільки завдання, система повертається в режим очікування до наступного запуску, в результаті заощаджуючи в середньому до 70% витрат щороку.

 

 
One-Plug-Auto-Service (Автоматична служба одного підключення)

OPAS розроблена для спрощення обслуговування і забезпечення найбільш простий технічної підтримки, наскільки це можливо. Вона пропонує новий рівень зручності користувачів, властивий лише Promise. C допомогою простого підключення USB-диска, вона може забезпечити збір системної інформації, автоматичне оновлення мікропрограми, запустити сценарії для швидкої установки і скидання пароля.

 

 
Розроблений для бізнесу, чутливого до витрат
Світова економічна криза призвела до того, що деякі виробництва урізали свої бюджети на ІТ або відклали покупку устаткування для зберігання даних. Але досі зберігається потреба в недорогих і функціональних рішеннях зберігання даних, адже кількість інформації зростає з дня на день. Сімейство продукції VessRAID забезпечує надійний захист даних, яку ви тільки можете очікувати від PROMISE. Інформація робиться доступною більш тривалий час, легко відповідаючи вимогам по зберіганню даних через найбільш економічно ефективні способи.

 


Go to previous page Page Go to next page
Список розділів:
 All
Список вендорів:
PROMISE  SEAGATE  SuperMicro  .All.

Список продуктів:

Список сімейств продуктів:

© 2018 OKTA 0.51 sec  gzip  RSS канали   |   Повідомлення вебмайстру   |   Про сайт