Loading ...
Укр
       

   

Навігація

Технічні рішення
Медіа постпродакшн
Віддалене СГД
Рішення для ВЛБ
Відеоспостереження
www.OKTA.com.ua > Технічні рішення

Рішення від Iomega - задоволення різних потреб невеликих підприємств і підприємств з розподіленою структурою.

 

Рішення для відеоспостереження Iomega

 

Доступні рішення для зберігання відзнятих відеоматеріалів та управління ними — Пристрої для мережевого зберігання даних Iomega® StorCenter™ являють собою новий клас масштабованих, простих рішень, які дозволяють підприємствам малого і середнього бізнесу і розподіленим компаніям архівувати, захищати і обмінюватися відеокліпами і аудіофайлами систем фізичної безпеки, перебуваючи в будь-якій точці світу.

 Широка лінійка мережних пристроїв зберігання Iomega StorCenter надає три гнучкі рішення для зберігання і управління відзнятими матеріалами, що дозволяє задовольняти різні потреби невеликих підприємств і підприємств з розподіленою структурою: зберігання відзнятих відеоматеріалів (SST), інтегровані системи управління відеоматеріалами (IVMS) і системи хостингового відеоспостереження (HVSS). 

 

Unstoppable Computing — Висока доступність стала реальністю

 

Компанії Iomega® и VMware® працювали спільно, щоб запропонувати користувачам рішення для малих і середніх підприємств, що забезпечує підвищену доступність даних, безперебійну роботу і значну економію у витратах. Це рішення – Unstoppable Computing.

Незалежно від того, які обороти вашого бізнесу, всі компоненти ІТ-інфраструктури повинні бути доступні в будь-який час. Ви повністю довіряєте мережевих серверів, зберігаючи найважливіші корпоративні дані, додатки та інші дані загального доступу, а також вказуючи сервер в якості вузла для електронної пошти та веб-середовищ. Будь-яка проблема з програмним забезпеченням сервера або найважливішого програми призведе до незапланованих простоїв і зниження продуктивності — а в результаті до додаткових витрат і витраті часу.

 

 

 

Технологія Iomega Personal Cloud

 

Iomega Personal Cloud являє собою технологію з заявленим патентом, використовувану для підключення мережевих пристроїв Iomega до інших пристроїв (наприклад, комп'ютери ПК і Mac®, iPhone®, iPad® і т.д.) через Інтернет.

На відміну від загальнодоступних та приватних додатків, Personal Cloud належить тільки одному користувачеві і повністю управляється. Власник постійно контролює вміст і доступність і не платить ні за, ні за підписку.

 

Захистіть свої інвестиції з допомогою планів обслуговування Iomega!

 

Забезпечення доступності мережних пристроїв зберігання Iomega StorCenter є найважливішою складовою стратегії захисту даних. Компанія Iomega забезпечує простоту і доступність вибору і отримання необхідного рівня підтримки протягом всього терміну служби пристрою.

Придбання плану обслуговування компанії Iomega гарантує надійні результати і більш низьку вартість володіння для мережевого пристрою зберігання Iomega. Служба підтримки Iomega, доступна цілодобово усі дні тижня, захищає інвестиції в технології мережевого зберігання завдяки швидкому, узгодженим і надійного усунення проблем досвідченими фахівцями. Плани обслуговування пристроїв мережевого зберігання мають різні рівні для максимальної відповідності вашим потребам.

 

 

 

Multi-Display KVM подовжувачі Matrox

Кращі в своєму класі Multi-Display KVM подовжувачі до 1 км від комп'ютера.

The Matrox Extio Series point-to-point, KVM extension solution uses fiber-optic cable to separate the keyboard, mouse, audio peripherals and up to 8 displays from the rest of the computer by up to 1 km (3280 feet). Immune to electromagnetic interference, the fiber-optical connection allows raw, uncompressed data to travel between the remote host system and the user-side Extio appliance, resulting in unmatched HD resolution support and uncompromised workstation performance across multiple displays. Matrox Extio Series is designed for industries requiring stable, reliable graphics and I/O extension technology and is ideal for process control rooms, dispatch centers, and other mission-critical environments.

Unique Bus Extension Technology Improves Remote User Experience

• High-performance, zero compression KVM extension up to 1 km from the PC

• Quad display support from a single appliance and fiber-optic cable for resolutions up to 2560x1600 per display

• Combine Extio F2408 with optional F2408E Expander to support up to 8 displays from a single fiber-optic cable

• Eliminate hidden dropped frame issues experienced with compression-based KVM solutions

• Flexible connectivity with up to 6 USB 2.0 ports (e.g. HIDs — keyboard, mouse, touch screens)

• Customizable setups with Matrox PowerDesk desktop management software

• Extensive OS support for Microsoft® Windows® and Linux


Дискові масиви для Apple Mac, Xserve

Highpoint - одна з перших компаній, яка запропонувала функціональні та гнучкі контролери накопичувачів для масового ринку для платформ PC і MAC.

Mac OS X Lion

 
 
EFI 32bit -64bit
Internal Bay
Connectivity
Proprietary
Bus Type / Speed PCI-Express 2.0 x16, x16, x4, x4
(Mac Pro-Westmere)
PCI-Express 2.0x16,x16,x4,x4
(Mac Pro-Nehalem)
PCI-Express 2.0 x16,x16,PCI-Express x4, x4 (Mac Pro-2008)
PCI-Express x16, x4, x4, x4 .(Mac Pro 2006-2007)
CPU Information Westmere (Xeon E5620, XEON X650)
Nehalem ( Core Xeon E5520)
Mac Pro 2008 (8-core Xeon E5462 x2)
Mac Pro 2007 (Quad Xeon 5150 x2)
Mac Pro 2006 (Dual Core Xeon 5150 x2)

Контролери HighPoint RocketRAID допомагають вирішити проблему підключення додаткової дискової пам'яті для систем Apple МасРгои Xserve.

Нові можливості відкриваються з появлениемконтроллеров з інтерфейсами eSATA 6Gb/s, SATA 6Gb/s и SAS 6Gb/s.

Більш детальну інформацію можна отримати відвідавши сайти:

www.highpoint-tech.com

www.hptmac.com

www.hptesata.com

 

Відеоспостереження (рішення від компанії PROMISE )
Ми в компанії PROMISE розуміємо, що Ви продаєте безпека – захищаючи власність, майно або навіть життя людей, а безпека для систем відеоспостереження означає 100% надійності. Такого рівня надійності можна досягти, тільки якщо підібрати замовнику правильне рішення. Як переконати користувача, що послуги, пропоновані вами, - найкращі? Це дуже важливе питання, якщо Вам доводиться мати справу з величезними масивами пакетів програм відеоспостереження, що включають в себе базові записуючі системи, такі як DVR або NVR, камери, масиви зберігання даних і системне ПЗ з технічною підтримкою.
детальніше
Рішення для віртуальних стрічкових бібліотек (рішення від компанії PROMISE )
Такі віртуальні стрічкові бібліотеки (ВЛБ), як, наприклад, FalconStor Virtual Tape Library (VTL) Storage Appliances і Enterprise Edition, вирішують всі проблеми, пов'язані з резервуванням стрічковим. FalconStor VTL забезпечує швидке резервування даних, їх дедупликацию, відтворення на всіх елементах мережі і копіювання на стрічку, не вимагаючи при цьому модифікації існуючої системи. Вбудований дедупликатор автоматично знищує надлишкові дані, завдяки чому користувачі можуть заощадити на фізичному стрічковому носієві.
детальніше
Віддалене сховище даних (рішення від компанії PROMISE )
Вже більше десяти років існує ринок онлайн-послуг, однак обсяг таких послуг за цей час істотно виріс, і тепер виконує такі завдання, які раніше були можливі тільки при використанні локальних пристроїв. З зростанням популярності ноутбуків, нетбуків і інших портативних пристроїв обчислення, зростає використання централізованого зберігання інформації у віддаленому сховищі даних. Онлайн-послуги зі зберігання даних полегшують пересічному користувачеві управління та доступ до інформації з різних пристроїв, не вникаючи в тонкощі технологій зберігання інформації і управління сервером.
детальніше
Монтаж цифрових кіно та відео матеріалів (рішення від компанії PROMISE )
 
Надійний високопродуктивний RAID-масив для зберігання даних є ключовим інструментом у процесі монтажу цифрових кіно і відео матеріалів. Із зростанням розмірів відео файлів характеристики ємності і продуктивності/пропускної здатності стають все більш важливими. Інноваційні технології, використані компанією PROMISE при створенні RAID-підсистемою VTrak E-Class, дозволяють вирішити безліч завдань монтажу. Даний пристрій володіє винятковими характеристиками ємності і продуктивності, а блокова конструкція дозволяє працювати з проектами будь-яких розмірів.
детальніше

Рішення від компаній:

© 2022 OKTA 0.51 sec    RSS канали   |   Повідомлення вебмайстру   |   Про сайт