Loading ...
Укр
       

   

Навігація

Технічні рішення
Медіа постпродакшн
Віддалене СГД
Рішення для ВЛБ
Відеоспостереження
www.OKTA.com.ua > Технічні рішення > Рішення для ВЛБ

Рішення для віртуальних стрічкових бібліотек (рішення від компанії PROMISE )


Огляд

Стрімко зростаючий обсяг даних у сфері бізнесу продовжує ставити завдання перед виробниками обладнання з резервування та відновлення інформації. Обставини у вигляді збільшення обсягу інформації та звуження вікон резервування поставили під загрозу використання стрічкового резервування. Більше того, відновлення даних за допомогою стрічкового резервування часто займало дуже багато часу, зазнаючи, таким чином, ризиків відмови носія і механічного впливу. Замовникам потрібен більш швидкий і надійний спосіб резервування та відновлення інформації.
Але такі віртуальні стрічкові бібліотеки, як, наприклад, FalconStor Virtual Tape Library (VTL) Storage Appliances і Enterprise Edition, вирішують всі проблеми, пов'язані з резервуванням стрічковим. FalconStor VTL забезпечує швидке резервування даних, їх дедупликацию, відтворення на всіх елементах мережі і копіювання на стрічку, не вимагаючи при цьому модифікації існуючої системи. Вбудований дедупликатор автоматично знищує надлишкові дані, завдяки чому користувачі можуть заощадити на фізичному стрічковому носієві.

Однак FalconStor VTL вимагає об'ємні масиви з особливими технічними вимогами для зберігання даних. На ринку є безліч дискових масивів, сумісних зі звичайними корпоративними комп'ютерами. Але вони не мають достатнього обсягу, необхідного VTL, а використовувати їх у великих кількостях занадто дорого.

Зовнішня підсистема дискових масивів PROMISE VTrak E610f спеціально створена для роботи з додатками VTL, забезпечуючи виняткові вхідні/вихідні характеристики синхронного виконання таких операцій, як резервування, відновлення та дедупликация. Переваги підсистеми включають в себе:

  • Збільшена продуктивність в 1,6 Гб/з і низькі непродуктивні втрати
  • Подвійні 4Гб порти інтерфейсу головного комп'ютера оптоволоконної мережі
  • Підтримка рівнів RAID 0, 1, 10, 1E, 5, 6, 50 і 60
  • Повне відновлення при помилках
  • Запобігання повторної появи помилок
  • Активний/активний подвійний контролер


У VTrak E610f передбачено 16 відсіків для жорстких дисків, а також підтримка до 80 жорстких дисків SAS або SATA за допомогою блоків розширення PROMISE VTrak J610S або до 80 терабайт (ТБ) чистого обсягу (на основі використання жорсткого диска SATA на 1ТБ). Дана підсистема разом з FalconStor VTL Appliances і Enterprise Edition пропонує клієнтам высоковместительное, надійне і економічно вигідне рішення, ідеально підходить для дрібних і середніх підприємств.
Рекомендації, описані в інструкції, перевірялися на зазначеному нижче обладнанні та версії програмного забезпечення:

  • Зовнішня підсистема дискових масивів PROMISE VTrak E610f, вбудоване програмне забезпечення, версія 3.33.0000.00 (SR 2.5)
  • Зовнішня дискова підсистема PROMISE VTrak J610s, вбудоване програмне забезпечення, версія 1.07.0000.12
  • FalconStor VTL Server v5.1
Висновок

FalconStor VTL вирішує основні завдання по швидкому і надійному резервування і відновлення даних. Зберігання даних відіграє вирішальну роль у забезпеченні надійності роботи VTL. За допомогою зовнішньої підсистеми дискових масивів PROMISE VTrak E610f ефективність VTL при резервування і відновлення даних піднімається на новий рівень, вікна резервування і відновлення значно скорочені, а загальна ціна обладнання VTL значно зменшена.
Зовнішня підсистема дискових масивів PROMISE VTrak E610f - це універсальне рішення для зберігання даних, що відповідає вимогам багатьох додатків. Однак з різними додатками рекомендується використовувати конкретне обладнання та програмне забезпечення. Для досягнення максимально ефективної роботи FalconStor VTL з зовнішньої підсистемою дискових масивів PROMISE VTrak E610f необхідно дотримуватися рекомендацій, вказаних в інструкції, і читати інформацію, що знаходиться за наданими в цьому документі посилання.

Завантажити інструкцію до VTrak E-Class і Falconstor VTL (англійською мовою).
© 2022 OKTA 0.51 sec    RSS канали   |   Повідомлення вебмайстру   |   Про сайт