Loading ...
Укр
       

   

Навігація

Технічні рішення
Медіа постпродакшн
Віддалене СГД
Рішення для ВЛБ
Відеоспостереження
www.OKTA.com.ua > Технічні рішення > Віддалене СГД

Віддалене сховище даних (рішення від компанії PROMISE )


Введення
Вже більше десяти років існує ринок онлайн-послуг, однак обсяг таких послуг за цей час істотно виріс, і тепер виконує такі завдання, які раніше були можливі тільки при використанні локальних пристроїв. З зростанням популярності ноутбуків, нетбуків і інших портативних пристроїв обчислення, зростає використання централізованого зберігання інформації у віддаленому сховищі даних. Онлайн-послуги зі зберігання даних полегшують пересічному користувачеві управління та доступ до інформації з різних пристроїв, не вникаючи в тонкощі технологій зберігання інформації і управління сервером.
Хмара зберігання даних

В якості прикладу розгортання візьмемо технологію зберігання даних PROMISE як ключовий компонент успішного надання послуг з віддаленого зберігання даних. Клієнти, які користуються такими послугами отримують можливості зберігання аналогічні використання корпоративної мережі, в тому числі створення копій віддалених "домашній каталог" без необхідності купувати дороге обладнання і. Інші великі аудіо та відео файли, а також зображення будуть зберігатися разом з іншою інформацією. Корпоративному користувачеві така послуга дозволяє забути про повсякденні витрати часу і грошей на керування ресурсами робочих станцій і віддаленими даними.

Для приватного користувача така послуга забезпечує професійний рівень зберігання інформації і неймовірні обсяги пам'яті.

Завдання
  • Необхідний постійний доступ (доступність 99.999%).
  • Архітектура сервера повинна забезпечувати широку пропускну здатність і високу швидкість обробки інформації при постійному зростанні зацікавлених користувачів.
  • Синхронізація папок повинна відбуватися в швидкі терміни (протягом ночі).
  • Необхідно, щоб адміністратори провайдера могли здійснювати будь-які операції у віддаленому режимі.
  • Всі операції повинні відбуватися з використанням захищених з'єднань.
  • Збільшення обсягів будь-яких аспектів послуг має бути прозорим і безперебійним.

Для провайдерів послуг вимоги до IT-рішень продовжують рости, але мета залишається незмінною: інформація клієнта повинна бути доступна в будь-який момент, навіть в умовах відмови обладнання або природних катаклізмів. Рішення повинно забезпечити постійну продуктивність і керованість для забезпечення умов угоди про рівень сервісу (SLA) між провайдером послуг та кінцевим користувачем.

RAID-масив для зберігання даних високого рівня доступу з будь-якої точки створює базу для сучасного підприємства серверних послуг будь-якого рівня домагань. Перевага доступу з будь-якої точки, помножене на можливість повного дублювання будь-якого компонента, що забезпечує доступ до даних на будь-якому сервері навіть у разі збою обладнання. Сервери з вбудованим RAID-масивом зберігання даних просто не можуть забезпечити такий рівень доступу.

Архітектура
З точки зору провайдера основною проблемою в роботі з мережею загального користування є її безпека. Припустимо, додатки для управління зберіганням даних розроблені для запобігання несанкціонованого доступу до інформації користувачів на всіх стадіях процесу, а також для захисту від хакерських атак як зсередини, так і зовні мережі провайдера. Кінцеві користувачі і віддалені адміністратори отримують доступ до додатків і ресурсів через брандмауер; зазвичай для оптимізації роботи використовується контролер додатків або мережевий прискорювач.
Після процедури ідентифікації кінцевий користувач отримує доступ до послуг клієнтської локальної мережі з високою продуктивністю, яка в більшості випадків логічно і фізично відокремлена від серверної мережі, в якій відбувається адміністрування і обслуговування обладнання (Рис. 1). Сервери, масив зберігання даних VTrak E-Class і інші пристрої підключені до «серверну» локальну мережу.

При підключенні порти управління VTrak до серверної мережі, включається захист інтерфейсів управління від інформаційних потоків клієнтської мережі, і можливість атаки хакерів практично виключається. VTrak використовує технологію протоколу безпечних з'єднань (SSL) на базі браузерного інтерфейсу WebPAM PRO браузера і технологія безпечного командного процесора (SSH) на базі інтерфейсу командного рядка (CLI), дозволяють адміністраторам віддалено керувати обладнанням зберігання даних з повним наскрізним 128-бітним шифруванням.

Наступний крок у плануванні розгортання – це визначення вимог до обробки даних на кожній функціональній стадії для визначення оптимального устаткування і ПО, що гарантують надійність послуг, що відповідають запитам клієнтів і забезпечують стабільність їх діяльності.

Викачати інструкції до пристрою віддаленого зберігання даних (на англійській)

© 2022 OKTA 0.47 sec    RSS канали   |   Повідомлення вебмайстру   |   Про сайт