Loading ...
Укр
       

   

Навігація

Технозона
Технічні рішення
Статті та публікації
Можливості продукту
Специфікації
www.OKTA.com.ua > Технозона > Статті та публікації

Статті та публікації

17/09/2012 / vido.com.ua (VIDO новини)
Огляд стоєчних серверів HP ProLiant Gen8 і DL360p DL380p Gen8

В цьому огляді ми детально розповімо про дві моделі серверів HP восьмого покоління - 1U ProLiant DL360p і 2U ProLiant DL380p.

ProLiant DL360p
ProLiant DL380p

Огляд, позиціонування

На розробку нових серверів HP ProLiant Gen8 знадобилося два роки. В результаті моделі отримали 150 удосконалень дизайну, оснащені новими процесорами Intel Xeon E5-2600 і мають кращу керованість за рахунок використання нового програмного забезпечення iLO.12/07/2012 / vido.com.ua (VIDO новини)
Огляд стоєчних серверів IBM - System x3550 M4 і x3650 M4

Сервера IBM нового покоління побудовані на процесорах Intel Xeon E5 і розраховані на виконання різних завдань.

Огляд, позиціонування

В цьому огляді ми розповімо про дві моделі двосокетных серверів IBM: 1U System x3550 M4 і 2U System x3650 M4. Головним достоїнством молодшої моделі є її компактність, а старша є флагманським рішенням компанії. Обидва сервера відрізняються максимальною продуктивністю і можуть застосовуватися для розв'язання широкого спектра завдань в малому і середньому бізнесі.

Сервер x3550 M4 прийшов на зміну моделі попереднього покоління x3550 M3, а модель x3650 M4 покликана замінити x3650 M3. Обидві новинки використовують процесори Intel Sandy Bridge-EP, відрізняються підвищеною стійкістю до відмов і розраховані на вирішення критичних IT-завдань.18/11/2011 / Компанія «Ф-Центр»
HDD+SSD. Гібрид своїми руками: Intel проти HighPoint

Звичайно, найпростіший і надійний спосіб вирішити питання швидкості дискової підсистеми — купівля твердотільного накопичувача, достатнього для розміщення ОС і всіх використовуваних додатків обсягу. Але цей спосіб підходить далеко не кожному з банальної причини: по-перше, вартість такого рішення виявляється надмірно високою для більшості користувачів, по-друге, перехід на зв'язку з SSD (ОС і додатки) з HDD (файли) вимагатиме або перевстановлення ОС, або, принаймні, не надто тривіальних операцій з перенесення її з HDD на SSD.

Відповідно, напрошується рішення, що дозволяє зменшити необхідний обсяг швидкої твердотільної пам'яті в системі, при цьому підвищивши ККД її використання. Рецепт простий: дані зберігаються на звичному, дешевому і місткому жорсткому диску, тоді як відносно невеликий за ємності (а тому і не занадто дорогий) твердотільний накопичувач використовується в якості кеш-пам'яті для часто використовуваних файлів і додатків.

Власне, саме цю давно вже не блещущую свіжістю і оригінальністю ідею гібридного накопичувача і реалізує технологія Smart Response чіпсету Intel Z68 і контролер HighPoint RocketHybrid 1220, кожен з яких пропонує встановити в пару звичайному HDD додатковий невеликий кешуючий SSD. Що поробиш: раз адекватних моделей гібридів, тобто жорстких дисків з вбудованою на борт флеш-пам'яттю, що надають розумно-достатній, а не просто «для галочки», обсяг цієї пам'яті, досі не з'явилося, ініціативу довелося брати в руки стороннім компаніям, хоча для досягнення шуканого результату і доводиться городити город з двох накопичувачів замість одного.05/11/2010 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Тест недорогих контролерів SAS: Highpoint проти Adaptec
Короткий зміст статті: Сьогодні послідовні інтерфейси SAS і SATA змінили паралельні PATA і SCSI, а на ринку з'явилися контролери SAS, здатні працювати як зі швидкісним професійними жорсткими дисками на 10 000/15 000 об/хв, так і з ємними моделями SATA для масового ринку. Ми вирішили порівняти дві моделі, які можуть дозволити собі як ентузіасти, так і малий бізнес: Highpoint Rocket RAID 2540X4 и Adaptec RAID 5405.


15/04/2010 / THG.ru ( Російська Tom's Hardware Guide )
Promise NS4600: продуктивне мережеве сховище на основі Intel Tolapai

Не так давно ми розглядали мережеве сховище Promise NS4300N. Тоді нас порадувало якість збірки, підтримка різних протоколів, а також простий і добре організований інтерфейс. Продуктивність же нас не вразила.

Хоча NS4300N показав себе досить добре в тестах офісних програм, швидкість роботи з мультимедіа опинилася на середньому рівні. На щастя, Promise не сиділа, склавши руки, і представила спадкоємця NS4300N - мережеве сховище NS4600.

Promise NS4300N


Go to previous page Page 1  2  3  4  Go to next page
Список розділів:
 All
Список вендорів:

Список продуктів:

Список сімейств продуктів:


Посилання на джерела:
© 2022 OKTA 0.49 sec    RSS канали   |   Повідомлення вебмайстру   |   Про сайт